Kurumsal Psikolojik Danışmanlık

Çalışanlarına Değer Veren Şirketler Fark Oluşturuyor


İş ortamında karşılaşılan birçok stres faktörüyle mücadele etmek git gide zorlaşıyor. Yoğun iş yükü ve buna bağlı olarak ortaya çıkan tükenmişlik sendromu, üst-ast ilişkileri, iş yaşam dengesi sorunları, iletişim sorunları gibi bir çok faktör,  iş yaşamında çalışan verimini ciddi oranda düşürüyor. 

Yapılan birçok bilimsel çalışma, kurumsal psikolojik danışma hizmetleriyle çalışanların bu stresli yaşam olaylarına ilişkin dirençlerinin arttığını ve çalışanların işe aidiyetinin ve iş verimliliğinin arttığını göstermektedir. 

APA Danışmanlık olarak alanında uzman Klinik Psikolog, Endüstriyel Psikolog ve İşyeri Psikologları ile birlikte çalışanlarınıza vereceğiniz bu hizmeti birlikte sağlayarak size destek olmak için hazırız. 

Haftada bir gün işyerinize gelecek olan uzman psikoloğumuz, hem yöneticileriniz tarafından yönlendirilen, hem de kendi görüşmek isteyen kişilerle, uygun zamanlarda görüşerek destek olacaktır. Tamamen gizlilik ve etik prensipler çerçevesinde düzenlenen bu görüşmelerle çalışanlarınız için farklı bakış açılarıyla zihinsel ve davranışsal değişimler sağlanacak ve çalışan verimliliğine ve yaşam kalitesine destek olacaksınız.

Kurumunuz için psikolojik danışmanlık desteği almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim için tıklayınız.

X
Bireysel Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız
Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız