Hakkımızda

Hakkımızda

APA Danışmanlık, değişim ve gelişim odaklı kurumlara, aradıkları hizmeti ihtiyaçlarına en uygun şekilde verebilmek için kendini her geçen gün geliştiren bir danışmanlık şirketidir.

APA Danışmanlık, kuruluşundan bu yana, onlarca firma ve binlerce çalışana temas etmiş ve paydaşlarının gelişimi için teknolojik, bilimsel ve akılcı çözümler üretmeyi kendine hedef edinmiştir.

Misyonumuz 

APA Danışmanlık, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için, destek talep edenlerle işbirliği içinde, multidisipliner bakış açısıyla ve bilimsel yöntemler çerçevesinde dönüşümcü ve kalıcı çözümler üretir.

Vizyonumuz

Destek verdiği tüm paydaşları için gelişimi destekleyen, paylaşıma açık, farklılıklara saygılı, güvenilir bir çözüm ortağı olmak.

Logo Hikayesi

Değerlerimiz

APA Danışmanlık Paylaşımcıdır

APA Danışmanlık'ın bir akademi olmayı amaçlaması, ihtiyaç duyanlara hizmet verirken aynı zamanda elde ettiği bilgiyi talep edenlere ulaştırarak kendi alanına bilgi üreten bir mekanizma oluşturmayı hedeflemektedir. Bilginin paylaşıldıkça çoğaldığı ilkesi, APA Danışmanlık için temel değerlerdendir.

APA Danışmanlık Yenilikçidir

APA Danışmanlık, kendinden hizmet alan tüm birey ve kurumlar için en iyi ve doğru hizmeti sunarken teknolojiyi ve yeni bilgiyi takip eder ve bir etik görev olarak bunu danışanlarına aktarır.

APA Danışmanlık Güvenilirdir

APA Danışmanlık ve çalışanları, danışanlarından elde ettiği hiçbir bilgiyi, diğer şahıs ya da kurumlarla paylaşmaz ve bu sorumluluğu temel misyonu olarak benimsemiştir.

APA Danışmanlık Profesyoneldir

APA Danışmanlık, uygulamaya sunduğu her hizmeti profesyonel bir şekilde, kişi ya da kurumların etkisi altında kalmadan sürdürür. APA Danışmanlık"ta danışanlar her zaman değerli ve önemlidir.

APA Danışmanlık Ekonomiktir

APA Danışmanlık"ın en önemli ilkelerinden birisi de profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunma çabasıdır. Danışanlarına alabilecekleri en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatla sunmayı amaçlamaktadır.

X
Bireysel Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız
Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız