DÖNÜŞTÜREN LİDERLİK EĞİTİMİ BAŞLIYOR!

C Level Business Training Institute ve APA Danışmanlık tarafından düzenlenen "Dönüştüren Liderlik Eğitimi", geleneksel liderlik modellerinden farklı olarak, liderleri sadece mevcut durumu idare etmek yerine, organizasyonları ve bireyleri daha derinlemesine anlamalarını, etkilemelerini ve dönüştürmelerini hedefler. 

Program, iş dünyasındaki hızlı değişimlere ve karmaşıklıklara cevap verme ihtiyacını karşılamak üzere 25-35 yaş aralığındaki lider adayları için tasarlanmıştır.

6 ay sürecek dönüştüren liderlik programı 4 modül eğitim, mentorlük ve bire-bir koçluk desteği, bol doküman ve kaynak, uygulama ve vaka analizleri,  firma ziyaretleri ve söyleşilerden oluşmaktadır. 

Toplam 78 saat sürecek olan eğitim modülleri aşağıdaki kapsamda ilerlemektedir:

1- Bilgini Dönüştür

2- Organizasyonu Dönüştür

3- İşletmeyi Dönüştür

4- Benliğini Dönüştür

PROGRAM İŞLEYİŞİ

MENTORLÜK: 

Liderlik, sadece bilgi ve tecrübe değil aynı zamanda doğru rehberlik ve destekle şekillenir. Mentorlük, deneyimli bir liderin (mentor) daha az deneyime sahip bir bireye (mentee) rehberlik ettiği, bilgi ve deneyim paylaşımına dayalı bir öğrenme sürecidir.

Program sürecinde her bir katılımcı için atanan mentörler ile kendi yönetim becerilerinizi gözden geçirebilecek ve yeni bakış açıları kazanma şansı bulabileceksiniz.

Mentörlük süreci size hedeflerinizi belirlemeniz ve bu hedeflere ulaşmak için somut adımlar atmanız konusunda rehberlik sunar.

Mentorlük, güçlü bir profesyonel ağ oluşturarak, liderlik alanındaki etkileşimlerinizi artırır.

Bu programı, liderlikte sürdürülebilir başarıyı sağlamak ve güçlü bir liderlik ekosistemi oluşturmak için mentörlük sistemi ile süreci zenginleştiriyoruz.

BİRE-BİR KOÇLUK DESTEĞİ

Birebir koçluk, kişisel ve profesyonel potansiyelinizi keşfetmenin, geliştirmenin ve en üst düzeye çıkarmanın güçlü bir yoludur.

Dönüştüren liderler için tasarladığımız koçluk programı, kişisel ve profesyonel hedeflerinizi belirlemenize, bu hedeflere ulaşmak için planlar yapmanıza ve dışarıdan bir perspektif sunarak, olayları ve durumları daha objektif bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

Liderlik yolculuğunuzda sizinle birlikte ilerleyen bir koçla çalışmak, potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmayı ve hedeflerinize daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Dönüştüren Liderlik Programı’nda her katılımcı için destek verecek yönetici koçlarla, öğrenme ve gelişme deneyimi birlikte tasarlanmaktadır.

Patronun titri, liderin takipçisi vardır.

KURUM ZİYARETLERİ

Program kapsamında liderlerin diğer başarılı şirketleri ziyaret etmeleri için geziler ve ziyaretler planlanmaktadır.

Bu ziyaretler, katılımcılara sektördeki en iyi uygulamaları anlama, farklı iş modellerini değerlendirme ve başarılı yönetim stratejilerini gözlemleme fırsatı sunar.

Dönüştüren Lider adayı olarak, ziyaret edeceğiniz firmada benzer pozisyonlardaki yöneticilerle etkileşimde bulunabilir, deneyimlerinizi paylaşabilir ve sektördeki genel trendler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Firma ziyaretleri, liderlere somut örneklerle öğrenme fırsatı sunarak teorik bilgileri pratikte görmelerini ve kendi organizasyonlarına daha iyi uyarlamalarını sağlar.

PRATİK UYGULAMALAR VE VAKA ANALİZLERİ

Uygulamalar, liderlerin teorik bilgileri pratikte deneyimlemelerini sağlayan etkileşimli ve katılımcı öğrenme deneyimlerini içerir.

Uygulama ve vaka analizler, gerçek iş ortamında karşılaştığınız zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olurken aynı zamanda liderlik becerilerinizi güçlendirmenize ve kendi liderlik tarzlarınızı geliştirmenize olanak sağlar.

DOKÜMAN DESTEĞİ

Programda kullanılan dokümanlar, liderlere program akışı boyunca sunulan bilgileri, kaynakları ve rehberlikleri içerir.

Dokümanlar sizlerin öğrenmelerini desteklemek, kaynaklarını daha etkili bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmak ve liderlik becerilerini geliştirmek amacıyla sunulur.

SÖYLEŞİLER

Program kapsamında deneyimli yöneticiler ile söyleşiler düzenlenerek ekonomik, sosyal ve yönetsel tecrübe paylaşımları gerçekleştirilecek ve katılımcılar liderlik yolculuğundaki merak ettiği soruları sektör liderlerine sorma fırsatı bulacaklardır.

Söyleşiler, liderlerimize geniş bir perspektif kazandırmak, liderlik ağını genişletmek, bire bir temaslarla fikir turlarına çıkmak ve dinginleşen düşüncelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Söyleşiler, gerçek dünya deneyimlerinden öğrenme fırsatları sunarak liderlik becerilerinizi güçlendirmenize katkıda bulunur.

EĞİTİME BAŞVURMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!

NOT: EĞİTİM BAŞVURU FORMU DOLDURULDUKTAN SONRA GEREKLİ BİLGİLENDİRME İÇİN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR. BU YÜZDEN FORMDA İSTENEN BİLGİLERİ DOĞRU DOLDURMANIZ ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.

 

X
Bireysel Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız
Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız